Güvenlik

Cisco Firepower Yeni Nesil Güvenlik Duvarı

Cisco Next Generation Firewall küçük ve ortak ölçekli işletmelerden Servis Sağlayıcı ve Veri Merkezi çözümlerine kadar farklı boyutlarda ürün portföyü içermektedir. 2017 Cybersecurity raporlarına göre bir zararlı tehdidin tespit edilmesi, anlamdırılması ve aksiyon alma süresi endüstri ortalamasında yaklaşık 100 saat iken Cisco’nun bu ortalamsı yaklaşık olarak 3.5 saattir. Cisco Firepower Next Generation Firewall serisi NSS lablarında birçok kategoride tam not alarak bu alanda kendini ispat etmiştir.

Cisco’nun Next Generation Firewall Resource Center sayesinde Next-Generation Firewall hakkında istediğiniz her türlü bilgiye ulaşabilir lisans aktivasyonu yapabilir ve Firewallunuzu en iyi şekilde yapılandırabilirsiniz. Cisco Next Generation Firewall ile aşağıdaki hizmetlerin tamamından faydalanabilirsiniz.

Application Visibility and Control

Advanceds Malware Protection

Next-Generation IPS

URL Filtering

Detect and stop threats better with our cybersecurity products

Cisco Firepower Management Center

Cisco Firepower Managament Center, Cisco güvenlik duvarı çözümlerinizi operasyonel olarak tek bir noktadan yönetmenize imkan tanımaktadır. Sadece güvenlik duvarı güncellemelerinizi değil, sahip olduğu tüm özelliklerin IPS URL güncellemelerini de tek bir noktadan yapmanıza olanak sağlar. FMC topladığınız güvenlik logları ile size korelasyon yapma imkanı sağlar. Böylece olası anormal trafikleri yakalayabilir ve raporlayabilirsiniz.

Ağınızda neler olup bittiğini görmek ister misiniz?

Firepower 4100 Serisi

Internet ve yüksek performans gerektiren ortamlar için

20 Gbps den 60 Gbps’e kadar firewall kapasitesi

10 Gbps tehdit analizi

Stateful firewall, AVC, NGIPS, AMP, URL

Ağınızda neler olup bittiğini görmek ister misiniz?

Firepower 9000 Serisi

Servis Sağlayıcı ve Veri Merkezleri için

225 Gbps’a kadar firewall kapasitesi

90 Gbps’a kadar tehdit analiz kapasitesi

Firewall, AVC, NGIPS, AMP, URL, DDoS

Ağınızda neler olup bittiğini görmek ister misiniz?

Kullanıcılarınız

Kullanıcılarınız birçok farklı noktadan ve farklı aygıtla bağlantı gerçekleştirebilirler. İşlerini yapmaları için artık VPN gibi bağlantılara ihtiyaçları yok. Bulut servisleri kullanabilirler. Peki bulut üzerinden çalışan kullanıcılarınızı internete erişirken en iyi en hızlı şekilde korumanın yöntemini biliyor musunuz ?

Tehlikeler

Tehditler sofistike yöntemler kullanmaya devam eder ancak saldırganlar genellikle farklı saldırı türlerinde aynı altyapıyı kullanırlar. Sanal Parmak İzi – Ya saldırganlar sizin parmak izinizi kullanırsa? Çalıştığınız şube veya oturduğunuz kafede internete bağlanırken güvende olduğunuzdan emin misiniz?

Aradığınız çözüm tam olarak Cisco Umbrella

Endüstrinin bulut platformunda bilinen ilk Secure Internet Gateway ürünü Cisco Umbrella’dır. Cisco Umbrella internete bağlandığınız anda sizi tehditlere karşı korumaya başlar. Umbrella bir bulut çözümüdür dolayısıyla kullanıcılarınızı dakikalar içerisinde korumaya almanın en kolay çözümüdür.